Te Voy a Enseňar a Querer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River

2 posters

Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 5:09 pm

Danna Garcia sa narodila v roku 1978 v Bogote, v štáte Kolumbia. Svoju kariéru odštartovala vďaka reklamám, v ktorých účinkovala so svojou sestrou Claudiou. Odvtedy delila svoj čas medzi školu, reklamy a divadelné hry. Prvú väčšiu úlohu získala v telenovele Café con aroma de mujer (táto telenovela bola začiatkom úspechu telenoviel v Kolumbii, a neskôr sa stala podkladom pre u nás veľmi úspešnú telenovelu Keď budeš moja). Ako 17-ročná prijala úlohu v mexickej telenovele Al Norte del corazón. Potom hrala na striedačku raz v Kolumbii (telenovela Perro amor) a raz v Mexiku (Háblame de amor - Hovor mi o láske). Po natočeníj telenovely Pomsta sa presťahovala do Miami. Jej zatiaľ poslednými telenovelami sú Skrytá vášeň (Pasión de Gavilanes) a Te voy a enseňar a querer (Naučím ťa milovať). A aká je Danna v súkromí? Sama o sebe tvrdí, že je veľká romantička a sníva o svojom princovi na bielom koni...


Naposledy upravil dne Sun Oct 07, 2007 8:55 pm, celkově upraveno 7 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty miguel varoni-Alejandro Mendez

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 5:36 pm

Dátum narodenia: 11.12. 1964

Miesto narodenia: Buenos Aires

(Argentina)

Znamenie: strelec

Zaujímavosti: Získal veľa ocenení vo Venezuele. Je ženatý s herečkou Catherine Siachoque (Deboráh - Te voy a Ensenar a Querer).


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:38 pm, celkově upraveno 1 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty michel brown-Pablo Mendez

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 5:40 pm

10. 6. 1976 v Buenos Aires, Argentina .Jeho znamenie je Bliženci čínske znemenie:drak. Jeho otcom je herec Carlos Brown. Michel má výšku 178 cm a váží 72 kg.Zahral si v mnohých telenovelách napr. :Chiquititas kde hral Tommy-ho spolu s Facundom Aranom,Rominou Yan,Benjaminon Rojasom,Cabrielom Coradom,Millie Stegman a s dalšími.... DKDA: Sueños de Juventud hral davida s Mariou Sorte,Ivone Montero ... Lo que es el Amor hral Christiana Ocampo-ho s Fernandom Lujanom, Christianom Meierom,Claudiov Remirez ... Súbete a mi Moto v roku 2002 hral Ricarda s Barbarou Mori,Vanessou Acosta,Alejadrou Urdain v roku 2003 natočil v Mexicu telenovelu Enamórate tam hral Marina s Fernandom Sorfattim,Marimar Vega,v tom istom roku začal natáčať telenovelu Pasion de gavilanes kde mal postavu Franca Reyesa v tejto telenovele hral s Dannou Garciou,Juanom A.Baptistom,Natashou Klauss ktorá hrala jeho partnerku ako Sara Elisondon,Paola Anrea Rey........ Te Voy a Enseñar a Querer v roku 2004 hral Pabla Mendéza znova s Dannou Garciou,Miguelom Veronim,Annou Luciov Dominguez ...... Los Roldan hral v roku 2004-2005 Himselfa s Sofiov Gala,Ivanom Gozalezom..... V roku 2006 si zahrala v dvoch telenovelách najskôr v telenovele Madre Luna kde harl hlavnú rolu s Amparom Grisalesom a Javierom Gomezom druhá veľmi úspešná telenovela je Amores de Mercado kde hrá Diega slávného futbalistua tuto sa po jeho boku v hlavnej role objaví Paola Andrea Rey ako Lucia. Okrem mnohých úspešne natočených telenovelách Michel vydal aj album Jugaste conmigo totiž Michel je aj vynikajúci spevák


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:39 pm, celkově upraveno 1 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty ana lucia dominguez-Camila Buenrostro

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 5:44 pm

Celým menom Ana Lucía Domínguez Tobon sa narodila 2.12.1983 v meste Medelin (Kolumbija) v znamení strelca. Jej prvou telenovelou bola Gata salvaje (2002), kde si prvýkrát zahrala s Mariom Cimarrom a Juanom Alfonsom Baptistom. Ďalej hrala v telenovele Pasion de Gavilanes (2003), Libiu Reyés a Ruth Uribe. Libiu ako sestru troch bratov Reyésovcov a Ruth ako dcéru Evi. O rok neskôr si zahrala v telenovele Te voy a ensenar a querer (2004) s hercami Michelom Brownom a Danou Garciou. V rok 2006 natočila telenovelu Amores Cruzados, kde po prvýkrát dostala hlavnú úlohu. No a v týchto dňoch natáča telenovelu El Engano (2007), tiež ako hlavná postava.


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:40 pm, celkově upraveno 1 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty catherine siachoque-Deborah Buenrostro

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 6:05 pm

Táto pôvabná herečka a tanečnica sa narodila 2. januára 1972 v Bogote, hlavnom meste štátu Kolumbia. Jej celé meno je Maria Alexandra Catherine Siachoque Gaete. Začínala v divadelných muzikáloch, ako napríklad Sugar (1990) alebo La Jaula de las Locas (1992). Potom prešla na telenovely. Prvou telenovelou, v ktorej účinkovala, bola Sobrevivir (Prežiť), v roku 1995. Potom nasledovali ďalšie: Hechizo (Očarenie - 1996), La Sombra del deseo (Tieň túžby - 1996), Las Juanas (1997), Tan cerca y tan lejos (Tak blízko a tak ďaleko - 1998/1999), La guerra de las rosas (Vojna ruží - 2000) či Amantes del desierto (Milenci púšte - 2001). Jej zatiaľ najnovším projektom je telenovela La venganza (Odplata - 2002), v ktorej si zahrala zákernú Grazziu Fontanovú. V súkromnom živote je Catherine už niekoľko rokov šťastne vydatá za argentínskeho herca Miguela Varoniho, s ktorým si zahrala v už spomínanej telenovele Las Juanas. Je vysoká 168 cm a váži 50 kg. Okrem toho, že je úspešnou herečkou a tanečnicou, je aj vynikajúcou domácou pani, skvele varí a je veľmi domácka. Za svoju úlohu v telenovele Odplata získala niekoľko prestížnych ocenení. Napr. cenu Premio La Orquídea de Oro 2003 ako Najlepšia herečka roka a iné.


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:41 pm, celkově upraveno 1 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty martin karpan-Luis Carlos

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 6:39 pm

Celé meno:Martín Karpan
Dátum narodenia:3.6.1974
Vek:33
Miesto narodenia:Venezuela
Znamenie:Blíženci


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:42 pm, celkově upraveno 2 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty juan pablo shuk-Juan Manuel

Příspěvek  elizabeth-admin Thu Oct 04, 2007 6:56 pm

Celé meno:Juan Pablo Shuk
Dátum narodenia:7.11.1965
Vek:42
Miesto narodenia:Kolumbia
ZnamenieŚkorpion


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty carolina lizarazo-Flor Isabel

Příspěvek  elizabeth-admin Fri Oct 05, 2007 5:05 pm

Carolina Lizarazo
herečka
Datum narodenia:
18.10.1977
Miesto narodenia:
Quito, Ekvádor
Znamenie:
Váhy
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty juan pablo shuk-Juan Manuel

Příspěvek  elizabeth-admin Fri Oct 05, 2007 8:24 pm

Juan Pablo Shuk
Hraní je pro Juana Pablo Shuka jako vstoupit do světa potěšení, kde se dobře baví.
Závislý na kávě a do nedávno i na cigaretách. Bojujíc s filmem, ale milovník divadla a televize. Tak se popisuje Shuk, pro kterého je herectví více než ztvárnit nějakou postavu.
„Pro mě to bylo jasné hned od začátku. Když jsem začal studovat, zeptali se mě…Vám by se líbilo hrát nebo to, aby vás lidé jako herce viděli? Zamyslel jsem se a řekl, že mě opravdu baví hrát. Líbí se mi herecké povolání. Když říkají 5,4,3,2,1 je to jako bych vstoupil do světa potěšení, to je to, co se mi na tom líbí.“
„Ta druhá cesta, když se vám líbí, že vás vidí jako herce, vás jenom ruší v soustředění a člověk začne hledat potěšení v jiných věcech jako je sláva a v tom, že někdo ví, že existujete. Já se soustředím jenom na to, co mě baví“ říká ten, který v telenovele La Tormenta představuje dvě rozdílné postavy: otce Damiána a zlého Cosme Fábregase.
„Bylo to poprvé, co jsem to dělal, ale velmi mi pomohli naši režiséři Restrepo a Mauricio Cruz.“
„Jsou velmi odlišní. Oba vstoupí do semináře, ale pouze Damián pokračuje, Cosme si vybere cestu zla a rozhoří se bitva o to, kdo kam koho dovede. Zda do nebe nebo do pekla.“ vysvětluje Kolumbijec, který vystudoval také biologii na Andské univerzitě.
Shuk, který považuje dvojroli za velmi zábavnou, vysvětluje jak vytvořil „padre Damiána“ podle vlastní zkušenosti.
„Studoval jsem na katolické škole a ve svém životě jsem poznal hodně kněží, ale to nejdůležitější je v tomto případě pohled. Vytvořit postavu, která vzbuzuje důvěru už jen svým pohledem.“
Víra tvoří v jeho životě důležité místo.
„Nejvíce ze všeho mě zajímá spiritualita (duchovno). Náboženství je ve světě příliš rozdrobené a obecně se nachází v chaosu.“
Shuk, který také studoval herectví v Kansasu a v New Yorku, se objevil ve filmu, v televizi i v divadle. Nejraději má však divadlo a televizi.
„Rezignoval jsem na film, protože energii, kterou bych do něj vložil, dám raději do divadla. Abych natočil nějaký film, mě musí někdo zavolat. Abych mohl dělat divadlo, mi stačí předvést hru s jedním přítelem, s hodnotným obsahem a malým rozpočtem, tak jak jsem to udělal minulý rok.“ říká Shuk, který do této doby hrál ve filmech jako „The Esmerald Cowboy“, „Naked Hook“, „Rock a la carerra“, „Love in the Train“ a „El séptimo cielo“.
Herec známý také díky své postavě „Fernanda Escandóna“ v telenovele „Pasion de gavilanes“ přiznává, že „ideální by bylo pracovat pouze na divadle. Televize je přijemná a hodně věcí mě naučila, ale ideální by pro mě bylo, vstát v poledne, naobědvat se, vyjít si s příteli a v šest večer jít do divadla a hrát.“ směje se.
S účastí ve třech žánrech umění se Shuk trochu bojí, že se divák nasytí pohledem na něj.
„Je to trošku nebezpečné, ale je to něco, co se mi vymklo z rukou“ přiznává Juan Pablo, který hrál i v několika částech Decisiones.
Herec, který bude pracovat na La Tormentě až do konce tohoto měsíce, shrnuje dopad, který má tento žánr obecně.
„Odpovídá to ekonomickému propojení celého světa, způsobeného částečně internetem a částečně sdělovacími prostředky. Svět je ve vývoji a telenovely také. Přestali se dělat žánrové telenovely. Ztratila se tradice lokálních telenovel, kdy se řeklo, toto je z Bogoty a toto třeba z Baranquilla..“ říká, ale že toho nelituje, protože „teď se natáčí pro všechny, co umí španělsky a mně se líbí být Latinoameričan.“
Milovník dobrých scénářů právě hodnotí nabídky, co dělat po natáčení La Tormenty.
„Mám hodně práce, ale jestli nebudu dělat nic pro televizi, tak pojedu brzy do Španělska.“
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty Re: nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River

Příspěvek  bronwyn Sun Oct 07, 2007 1:16 pm

hmm...fakt dost dobre...moc sa mi to luuubi.....len preco je tam tak vela o juanovi manuelovi?wed tam su aj dolezitejsie ulohy Smile

bronwyn

Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 04. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty Re: nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River

Příspěvek  elizabeth-admin Sun Oct 07, 2007 2:05 pm

lebo o nom som nasla tolko ale pokusim sa najst aj o dalsich nmaj boja
elizabeth-admin
elizabeth-admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

https://naucimtamilovat.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River Empty Re: nieco o hercoch.........danna garcia-Diana River

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru